![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 12994068
*
nr 1299 4068
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 172/250. Motivet: 47x75 cm
Mats Norryd, född 1944 i Halmstad, död 1989 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 januari 2020
kl 20:34:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/12 22:38:59
1
250 kr
5/1 16:16:40
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Mats Norryd
Mats Norryd, född 1944 i Halmstad, död 1989 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Mats Norryd
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mats norryd svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16
*
Mats Norryd
Mats Norryd, född 1944 i Halmstad, död 1989 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Mats Norryd
nr 1299 4068
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 172/250. Motivet: 47x75 cm
Mats Norryd, född 1944 i Halmstad, död 1989 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 januari 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/12 22:38:59 | 1 | 250 kr |
5/1 16:16:40 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Mats Norryd
Mats Norryd, född 1944 i Halmstad, död 1989 i Stockholm, svensk mÃ¥lare och grafiker.Läs mer om Mats Norryd
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mats norryd svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52 -
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16